ჩატარების დრო: 2020 წლის 23 აპრილი, 15:00 საათი; საქართველოს საავიაციო უნივერსიტეტის მიერ ორგანიზებული ონლაინ კონფერენციის მიზანია ავიაციის სფეროზე კორონავირუსის ეფექტის ანალიზი, დარგის სპეციალისტების, სამთავრობო და ბიზნეს საზოგადოების ჩართულობით. კონფერენციის ფარგლებში მონაწილეები იმსჯელებენ, როგორც კორონომიკურ გამოწვევებზე, ასევე პოტენციურ შესაძლებელობებზე, როგორც მიმდინარე – კრიზისულ, ასევე – პოსტკრიზისულ პერიოდებში. ონლაინ კონფერენცია ჩატარდება პლატფორმა ZOOM-ის გამოყენებით. კონფერენციის ორგანიზატორი და […]
Monthly Archives: April 2020
საქართველოს საავიაციო უნივერსიტეტი მუდამ იყო და იქნება მაღალი სოციალური პასუხისმგებლობის მქონე უმაღლესი სასწავლებელი. ჩვენ ძალიან კარგად ვაცნობიერებთ იმ სირთულეებს და გამოწვევებს, რომელთა წინაშე საქართველო და მთელი მსოფლიო სრულიად მოულოდნელად აღმოჩნდა, ამიტომ გადავწყვიტეთ ჩვენი მოკრძალებული წვლილი შეგვეტანა კორონავირუსთან ბრძოლის საქმეში. საქართველოს საავიაციო უნივერსიტეტმა COVID-19 ვირუსის წინააღმდეგ ბრძოლისთვის შექმნილ #StopCoV ფონდში 5 ათასი ლარი გადარიცხა.

Date and Time: April 23, 2020; 15:00 P.M. The aim of the online conference which is organized by the Georgian Aviation University is: Analyze Coronavirus effects on the aviation sector, with the involvement, government and business community specialists. On the conference, the participants will speak about coronary challenges and potential opportunities in the current crisis […]
Monthly Archives: April 2020
Georgian Aviation University has always been and will be a University with a high level of social responsibility. We understand seriousness of the problems with which Georgia and the whole world have ran and decided to bring our little contribution into the fight against coronavirus. The Georgian Aviation University transferred 5000 GEL on the StopCoV […]