პოლონეთის საელჩოს კონსულს საქართველოში ბატონ პიერჩ პჟემისლავსა და საერთაშორისო ინოვაციური კომპანია „დეკემბერი 32“-ის წარმომადგენლების ვიზიტი.
თებერვალი 28, 2024
2024-02-28 11:36
- საქართველოს საავიაციო უნივერსიტეტმა პოლონეთის საელჩოს კონსულს საქართველოში ბატონ პიერჩ პჟემისლავს და საერთაშორისო ინოვაციური კომპანია „დეკემბერი 32“-ის წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
- შეხვედრაზე განხილულ იქნა საელჩოს მხრიდან მხარდაჭერის შესაძლებლობები ერთობლივი კვლევითი პროექტების განხორციელებისა და აკადემიური პერსონალის მობილობის პროგრამებთან დაკავშირებით, პოლონეთის საავიაციო პროფილის უნივერსიტეტებთან აქტიური თანამშრომლობის ფორმატის გათვალისწინებით.

The visit of the consul of the embassy of Poland to Georgia Mr. pierc Przemyslaw and the representatives of the International Innovative Company “December 32”.
February 28, 2024
2024-02-28 11:38The visit of the consul of the embassy of Poland to Georgia Mr. pierc Przemyslaw and the representatives of the International Innovative Company “December 32”.
- Georgian Aviation University hosted Mr. Pierz Przemysław, Counsellor at the Embassy of Poland in Georgia, and the representatives of the international innovative company “December 32”.
- At the meeting, the possibilities of support from the Embassy regarding the implementation of joint research projects and mobility programs of academic staff were discussed, taking into account the active cooperation format with aviation profile universities of Poland.