ღია საერთაშორისო სამეცნიერო-ტექნიკური კონფერენცია 2024!
- 2024 წლის, 17-19 ივნისს საქართველოს საავიაციო უნივერსიტეტში გაიმართება ღია საერთაშორისო სამეცნიერო-ტექნიკური კონფერენცია, რომელშიც მონაწილეობას მიიღებენ, როგორც ქართველი, ასევე უცხოელი სტუდენტები, ახალგაზრდა მეცნიერები და მკვლევარები პარტნიორი უნივერსიტეტებიდან.
- კონფერენცია ჩატარდება საქართველოს განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს მიერ ორგანიზებულ „ახალგაზრდა მეცნიერთა კვირეულის“ ფარგლებში, ამასთან ერთად კონფერენციის ჩატარებას მხარდაჭერას გაუწევს პოლონეთის საელჩო საქართველოში.
- თეზისების გაგზავნა შესაძლებელია მიმდინარე წლის 15 მაისამდე შემდეგ ელექტრონულ ფოსტის მისამართზე: saba.kopaliani@ssu.edu.ge

Open International Scientific-Technical Conference 2024!
- From June 17th to 19th, 2024, the Georgian Aviation University will host an open international scientific-technical conference. This event will welcome the participation of both Georgian and foreign students, along with young scientists and researchers from partner universities.
- The conference is scheduled to take place as part of the „Young Scientists’ Week“ organized by the Ministry of Education, Science, Culture and Sport of Georgia. Moreover, the conference will receive support from the Polish Embassy in Georgia.
- Theses for consideration at the conference should be submitted until May 15th of this year to the following email address: saba.kopaliani@ssu.edu.ge